Kommunikációs kampányfelelős - részmunkaidőben (4 óra / nap)

  • A hirdetés 1279 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

   Kommunikációs kampányfelelős - részmunkaidőben (4 óra/nap)

Szakterület megnevezése:    marketing, PR, Kommunikáció

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • a K&H Csoport marketing kommunikációs kampányainak koordinációja (üzleti igényfelmérés, tervezés, költségvetés és időzítés készítése, kivitelezés, ellenőrzés, értékelés);
  • reklámkampányok előkészítése, a kampány brief-ek marketing kommunikációs vonatkozásainak megírása, tenderkiírások, prezentációk lebonyolítása;
  • kreatív és médiastratégia, promóciók értékelése, véleményezése, ezekhez kapcsolódó döntéshozatal;
  • kampányszerződések egyeztetése, árajánlatok mérlegelése, megállapodások kidolgozása;
  • a kampányokhoz kapcsolódó kreatívok és azok mutációinak elkészíttetések, egyedi megjelenések, ajánlatok koordinálása;
  • a kampányok adminisztrációs feladatainak ellátása;
  • kapcsolattartás és együttműködés a média- és a kreatív ügynökségekkel, nyomdákkal és egyéb alvállalkozókkal;

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú közgazdasági, és marketing vagy kommunikációs végzettség;
  • aktív angol nyelvtudás, preferált felsőfok;
  • min. 2-3 év kommunikációs kampányok, projektek vezetésében szerzett tapasztalat;
  • alapvető nyomdaipari és médiapiaci ismeretek;
  • meggyőző, határozott kommunikációs képesség;
  • pontos/részletekre ügyelő megvalósítási képesség;
  • önálló döntéshozatali képesség;
  • jó helyzetfelismerő, problémamegoldó készség;
  • együttműködő készség;
  • B kategóriás jogosítvány;

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő