www.cvonline.hu
KOMMUNIKÁCIÓS INFRASTRUKTÚRA ÜZEMELTETŐ
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.09.
Hirdetés azonosító: 990557
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízó cégünk számára keresünk most budapesti (esetenként vidéki) munkavégzéssel az alábbi munkakörbe új kollégát:

Feladatok

  • Üzemelteti a Kommunikációs Infrastruktúra rendszerek hardver, szerver és szoftver oldali komponenseit, beleértve a monitorozó rendszert is

  • Támogatja a fejlesztésekből és módosításokból eredő informatikai üzemeltetési változások szakmai kontrollját, napi gyakorlatba való átültetését és költséghatékony végrehajtását

  • Részt vesz az üzemeltetési folyamatok standardizálásában, az eszközök életciklusának követésében, konszolidációjában, új verziók bevezetésében

  • Biztosítja a rendszer meghatározott paraméterekkel való rendelkezésre állását

  • Átfogó ismeretekkel rendelkezik a rendszer teljesítményéről, kapacitásáról és rendszeres időközönként vagy igény szerint jelentést készít

  • Elkészíti a felelősségi köréhez tartozó rendszer(ek) dokumentációját

  • Fogadja és kezeli a szakterületét érintő hibajelentéseket, problémákat, és gondoskodik ezek megoldásáról, illetve javaslatokat tesz a hibakezelési folyamatok javítása érdekében
  • Elvárások

  • Egyetemi/ főiskolai végzettség informatika/híradástechnika területén

  • 3-5 év szakmai gyakorlat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Cisco IP telefónia és videokonferencia rendszerek üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat

  • Előnyök

  • ITIL v3 vizsga

  • UTM és tűzfal rendszerek üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat

  • Egyéb követelmények

  • B kategóriás jogosítvány

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió