www.cvonline.hu

Kommunikációs infrastruktúra üzemeltetés vezető

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

A MOL Nyrt. Információs szolgáltatások szervezete

munkakörbe Budapest (3. kerület)  székhellyel, határozatlan időre vezetőt keres

Munkakör célja:

A Kommunikációs Infrastruktúra Üzemeltetési csapat vezetése, a kommunikációs infrastruktúra rendelkezésére állásának biztosítása, illetve szükség szerint fejlesztése.

Feladatok:

  • Közreműködik a szakterületére vonatkozó üzemeltetési stratégia módszertan, a kapcsolódó fejlesztési tervek, működésre vonatkozó helyi szabályzatok, előírások kidolgozásában és irányítja ezek végrehajtását.
  • Tervezi és ellenőrzi szakterületén az üzemeltetésben résztvevő érőforrásokat - külső, belső, emberi és pénzügyi - és az ezekkel való gazdálkodást.
  • Felelős a szakterületén üzemeltetett rendszerek, erőforrások rendelkezésre állásának, kihasználtságának, license kötelezettségének és kapacitásának folyamatos monitorozásáért és annak auditálható riportolásáért.
  • Irányítja a fejlesztésekből és módosításokból eredő informatikai üzemeltetési változások szakmai kontrollját és költséghatékony végrehajtását.
  • Irányítja szakterületén az üzemeltetés standardizálását, az eszközök életciklusának követését, konszolidációját. Részt vesz az üzemeltetésében közreműködő beszállítók versenyeztetésében, szakmai kiválasztásában és meghatározza az együttműködés feltételeit.
  • Ellenőrzi a felhasználók megfelelő támogatását a szakterületét érintő hibajelentéseket és problémákat, ezek megoldását valamint jelentését, illetve intézkedik a hibakezelési folyamatok javítása érdekében.
  • Közreműködik a szakterületét érintő új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek kidolgozásában, az új fejlesztések átvételében valamint a már elavult informatikai rendszerek szakszerű kivezetésében.

A kommunikációs infrastruktúrához a hálózat felügyelet, vezetékes és vezeték nélküli LAN/WAN hálózatok, tűzfalak, hálózatbiztonsági rendszerek , IP telefon rendszerek call center rendszerek, audio/videokonferencia rendszerek, elektronikus levelezés, internet kijárat, eFAX rendszer, valósidejű kommunikációs rendszer tartozik.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
  • min. 5 év hálózatüzemeltetési szakterületi gyakorlat, valamint min. 2 év vezetői tapasztalat
  • Átfogó hálózati, telekommunikációs hardver és szoftver ismeret.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerek, üzleti alkalmazások ismerete
  • Iparági standardok ismerete

Amennyiben ez az állás felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL Csoport Állásportálján keresztül az alábbi linken.

Felhívásunkat megtalálja a MOL Magyarország Linkedin oldalán is Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

A jelentkezési határidő 2014. október 1.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol