www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Kommunikációs Gyakornok

munkakör betöltésére

FŐBB FELADATOK:

  • belső és külső hírlevelek, kommunikációs anyagok szerkesztése
  • belső és külső rendezvények adminisztrációs és szakmai támogatása
  • részvétel a vállalat munkáltatói márkaépítésének tervezésében és megvalósításában
  • Adminisztratív tevékenységek támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte valamely felsőoktatási intézményben
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS office alkalmazások magabiztos használata

ELŐNY:

  • Kommunikációs szakirányú képzésben való részvétel

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kötelező szakmai gyakorlati lehetőség, amely diákmunka keretében meghosszabbítható
  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Szakmai tapasztalat szerzése

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal