www.cvonline.hu

Kommunikációs gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 736676
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal telekommunikációs területen működő multinacionális partnerünkhöz keresünk kommunikációs gyakornokot!

Feladatok:

  •  Vállalati, közösségi programok, események szervezésében való részvétel
  • Dolgozói tájékoztató anyagok, rövidebb szövegek összeállításában való közreműködés, szövegírás
  • Hírek, hosszabb szövegek kivonatának, szemlézésének elkészítése
  • Angolról magyarra fordított szövegek ellenőrzése, korrektúrázása
  • minden egyéb, az kommunikációs igazgató által kiadott adminisztratív feladat elvégzése, esetenként közreműködés egy-egy projekt lebonyolításában.

Elvárások:

  • középfokú végzettség, felsőfokú szakirányú (Marketing, Kommunikáció, PR) oktatásban való részvétel, (előnyként értékeljük a marketing, pr, kommunikációs területen szerzett diplomát),
  • középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • kiváló kommunikációs és íráskészség (szóban és írásban),
  • kiemelkedő interperszonális készség
  • jó problémamegoldó képesség, kreativitás, önállóság
  • jó szervezési készségek,dinamizmus
  • haladó számítógépes felhasználói és alapvető képszerkesztési ismeretek

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • kulturált munkakörnyezetkörnyezet
  • felnőtt munkavállalóként való elhelyezkedés lehetősége
Amennyiben a fenti feltételek mellett tudod vállalni  a pozíciót, akkor várjuk jelentkezésed, miután regisztráltál a Link megjelenítése oldalon.