www.cvonline.hu

Kommunikációs- és marketing vezető

  • A hirdetés 522 napja lejárt

Gazdasági társaság

kommunikációs- és marketing vezető

munkatársat
keres.

FELADATok:

  • közreműködés a marketingstratégia kialakításában és megvalósításában, a kommunikációs terület napi munkájának irányítása;
  • cég PR és CSR stratégiájának megalkotása;
  • rendezvények megszervezésének támogatása;
  • sajtóakkreditációk menedzselése;
  • kommunikáció hatékonyságának ellenőrzése;
  • a társaság kommunikációs szabályainak és irányelveinek betartatása;
  • kommunikációs kampányok tervezése és a végrehajtás koordinálása, ellenőrzése;
  • teljeskörű arculat, web és ATL menedzsment;
  • a kommunikációs és marketingköltségek felügyelete;
  • új interaktív, digitális eszközök, alkalmazások bevezetése a napi tevékenységbe;
  • a társaság munkájának megismerése, intenzív kapcsolattartás az egyes szakterületekkel;
  • munkatársak motiválása, vezetése;

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • legalább 5 év releváns tapasztalat a szakmában;
  • a hagyományos és a modern online megoldások ismerete;
  • digitális kampányok lebonyolításában való jártasság;
  • vezetői tapasztalat;
  • kreatív gondolkodás; kiváló problémamegoldó képesség;
  • középszintű, aktív angolnyelv-tudás;
  • büntetlen előélet.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • határozatlan idejű jogviszony (3 hónap próbaidő);
  • kötetlen munkaidő;
  • fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Kazincbarcika

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz a bérigény megjelölésével, referencia, motivációs levél, legmagasabb iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány másolatának benyújtásával az alábbi e-mail címre.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016. 05. 18.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol