www.cvonline.hu

Kommunikációs és marketing szakember

Régió:

Csongrád, Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1080437
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal magyar ékszergyártó partnerünkhöz keresünk kollégát kommunikációs és marketing szakember munkakörbe  az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • weboldal tartalom, PR cikkek, blog tartalmak szövegeinek megírása
  • stratégiai és hírlevél kommunikáció
  • social media kommunikáció (Facebook, Google+, Instagram, Youtube, Twitter, LinkedIn)
  • photoshop segítségével egyszerűbb grafikák készítése
  • kapcsolattartás partnerekkel és alvállalkozókkal
  • kampányok tervezése és kivitelezése
  • rendezvény szervezés

Elvárások:

  • 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
  • kreativitás
  • csapatjátékosság
  • rendszerben való gondolkodás
  • kihívások szeretete
  • kitartás és felelősségteljesség
  • precíz és pontos munkavégzés
  • szabálykövető magatartás

Előnyt jelent:

  • hírlevélküldő szoftverek ismerete
  • grafikai képességek (Bannerek, Webergonómia, BRIEF grafikák, hirdetések, PR grafikai megjelenések)
  • Photoshop haladó szint

Amennyiben a fenti munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, Link megjelenítése után jelentkezzen rá a a honlapunkon keresztül vagy a E-mail cím megjelenítése email címen önéletrajz megküldésével.