www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 772818
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a hazai kulturális életben kiemelkedő szerepet betöltő nonprofit vállalat részére keresünk kollégát

Kommunikációs és marketing asszisztens

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

•    Koordinálja a társaság reklám- és marketingkommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó kreatív feladatok ellátását, ellátja a területet érintő szervezési és adminisztratív feladatokat
•    Naprakészen frissíti a társaság online oldalainak tartalmát, kapcsolatot tart a rendszergazdákkal, karbantartja a társaság közösségi média felületeit
•    Kapcsolatot tart a sajtó képviselőivel és a társaság sajtó-kommunikációjáért felelős megbízottjával, továbbá koordinálja a kreatív anyagok tervezésével kapcsolatos feladatokat
•    Részt vesz a társaság működésével kapcsolatos események előkészítésében
•    Előkészíti a megrendelőket, szerződéseket, a megbeszélésekről emlékeztetőt, jegyzőkönyvet készít
•    Pályázatfigyelést végez, közreműködik a pályázatok írásában, a szakmai beszámoló és elszámolás elkészítésében

Elvárásaink:

•    Angol nyelv ismerete (szóban és írásban), további nyelvek ismerete (német, orosz, olasz) előnyt jelent
•    Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
•    magas fokú precizitás, szervezőkészség
•    Önálló, gyors és hatékony munkavégzés,
•    Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook)
•    Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

•    Hosszú távú, stabil munkalehetőség

A pályázathoz csatolandó:

•    Részletes szakmai önéletrajz
•    Motivációs levél
•    Nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Pályázati feltételek:

•    Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
•    Felsőfokú végzettség
•    Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
•    Budapesti lakóhely

Egyéb információ az állásról:

•    Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
•    Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
•    A munkakör betölthető: azonnal
•    Jelentkezési határidő: 2014. március 18.

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt!

Tech People LÁBLÉC