www.cvonline.hu

KOMMUNIKÁCIÓS ASSZISZTENS

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Feladatok

  • Sajtókapcsolatok: figyeli a céggel kapcsolatos sajtó megjelenéseket, elemzéseket készít a menedzsment számára

  • Sajtóanyagokat állít össze, és sajtóközleményeket készít elő a céggel kapcsolatos eseményekről

  • Támogatja a PR ügynökség munkáját (adatgyűjtés, fényképek, elemzések)

  • Részt vesz külső és belső rendezvények tervezésében, előkészítésében és lebonyolításában, és folyamatosan koordinálja a beszállítókat.

  • Gyárlátogatás igények beérkeztetése, a látogatás előkészítése, megszervezése és lebonyolítása

  • CSR tevékenység (szponzoráció, támogatás, adomány): beérkezteti a kérelmeket, összefoglalót készít a döntés előkészítéséhez

  • Kapcsolattartás adminisztratív támogatása az önkormányzatokkal, szakmai szervezetekkel, hatóságokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

  • Excel magas fokú ismerete

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Konfliktuskezelés

  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információ

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely

  • Előre lépési lehetőség

  • Juttatasi csomag

  • cafeteria rendszer

  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás

  • albérlet támogatás, szállás lehetőség

  • munkába járási támogatás

  • napi egyszeri meleg étkezés

  • telefon flotta