www.cvonline.hu

Kommunikációs asszisztens

  • A hirdetés 327 napja lejárt

KOMMUNIKÁCIÓS ASSZISZTENS

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk új munkatársat kommunikációs asszisztens pozícióba.

Pozíció azonosító: D01KA

Kategória: Asszisztens, Asszisztens / adminisztráció / irodai munka, Kereskedelem / Sales / Marketing

Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Feladatok

  • Sajtókapcsolatok: figyeli a céggel kapcsolatos sajtó megjelenéseket, elemzéseket készít a menedzsment számára
  • Sajtóanyagokat állít össze, és sajtóközleményeket készít elő a céggel kapcsolatos eseményekről
  • Támogatja a PR ügynökség munkáját (adatgyűjtés, fényképek, elemzések)
  • Részt vesz külső és belső rendezvények tervezésében, előkészítésében és lebonyolításában, és folyamatosan koordinálja a beszállítókat.
  • Gyárlátogatás igények beérkeztetése, a látogatás előkészítése, megszervezése és lebonyolítása
  • CSR tevékenység (szponzoráció, támogatás, adomány): beérkezteti a kérelmeket, összefoglalót készít a döntés előkészítéséhez
  • Kapcsolattartás adminisztratív támogatása az önkormányzatokkal, szakmai szervezetekkel, hatóságokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Excel magas fokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelés
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információ

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatasi csomag
  • cafeteria rendszer
  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
  • albérlet támogatás, szállás lehetőség
  • munkába járási támogatás
  • napi egyszeri meleg étkezés
  • telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol