www.cvonline.hu
Kommunikációs asszisztens (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 907647
lejárt
FELADAT

Cégünkről

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Feladat

  • Általános adminisztratív feladatok
  • Megrendelések előkészítése, nyomon követése
  • Pénzügyi kimutatások előkészítése
  • IT tool-ok kezelése
  • Debreceni rendezvények szervezésében való aktív részvétel
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Megbeszélések előkészítése, szervezése
  • Prezentációs anyagok és riportok készítése

 Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (kommunikáció / marketing / PR / médiatudomány / pénzügy területen)
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Erős felhasználói szintű Word, Excel, Power Point ismeret
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Kiváló szervezőkészség
  • Határozott fellépésű, ugyanakkor rugalmas személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség, akár angol nyelven is
  • Monotónia tűrés és tolerancia
PROFIL