www.cvonline.hu

Kommunikáció és rendezvényszervezői gyakornok

  • A hirdetés 697 napja lejárt

Az NI Hungary Kft. Kommunikáció és rendezvényszervező csoportja gyakornok kollégát keres, akinek feladata a csoport munkájának támogatása lesz.

Feladatok
- Rendezvények szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
- Adminisztrációs feladatok ellátása
- Kommunikációs anyagok előkészítése
- az NI oktatást támogató programjában való aktív részvétel
- Kapcsolattartás a partnerekkel
- Kapcsolattartás társosztályokkal

Feltételek
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Minimum napi 4 vagy heti 20 munkaóra vállalása
- Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban, személyesen és telefonon egyaránt)
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Jó kommunikációs- és szervezőkészség, teherbírás

Előnyt jelent
- B kategóriás vezetői engedély
- Rendezvényszervezésben való jártasság
- Kommunikáció terén szerzett tapasztalat (pl. iskolaújság szerkesztésében való részvétel)

Amit kínálunk
- Rugalmas munkaidő beosztás, alkalmazkodva az iskolai teendőkhöz
- Tapasztalatszerzés multinacionális környezetben
- Angol nyelv  használata
- Lehetőség a folyamatos fejlődésre
- Inspiráló munkakörnyezet

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol