www.cvonline.hu

Komissiózó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 944281

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Komissiózó

Feladatok:
  • A csomagoló üzemből érkező késztermékek összekészítése a vevői rendeléseknek megfelelően (komissiós listának megfelelően), raklapok és kartonok feliratozása
  • Hibás csomagok kiszűrése
  • Egyéb feladatok (öntetezés, címkézés, palettázóból raklapmozgatás) elvégzése
  • A munkák során a készáruraktárban az üzemi rend, üzemi higiénia, termékbiztonság, munka- és tűzvédelmi előírások maximális betartása.
  • Mechanikus rágcsáló csapdák napi ellenőrzése, rágcsáló ellenőrző lap vezetése
  • A termelő gépek, eszközök állagának /állapotának megóvása, előírásszerű használata
  • Elektromos targonca előírásszerű működtetése
  • A termelésközi takarítási munkák elvégzése
  • A műszakvezetői utasítások betartása
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Komissiózásban, raktározásban, árukiadásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Monotónia tűrés, önálló munkavégzés, jó számolási készség, jó fizikum
  • Hűtött munkaterület (2-3 fok)
  • Előny: targoncavezetői engedély
Amit kínálunk:
  • Fizetés: fix bruttó órabér + műszakpótlék + teljesítmény bónusz + cafeteria
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Több műszakos munkarend: 6:00-14:30
  • 10:00-18:30
  • 17:00-1:30
  • 22:00-6:30
  • Heti 5 nap hétfő és vasárnap között.
  • Túlóra várható!
  • Munkavégzés helye:
  • Gyál (kijutás egyénileg!)
  • többműszakos munkarend és a túlóra miatt ajánlott autóval közlekedni.
  • Kezdés: azonnal
Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Gyál