www.cvonline.hu

Komissiózó

  • A hirdetés 829 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Komissiózó

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Tevékenységi kör: Autóipari termékek raktározása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Raktározásban, áru összekészítésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség,
  • Monotónia-tűrés, rugalmasság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Utazási hajlandóság

Feladatok:

  • Áru összekészítése, pack-lista alapján azok előkészítése
  • Raktár rendjének biztosítása
  • Göngyölegválogatás
  • Göngyölegtisztítás
  • Vezető utasításainak végrehajtása

Előny:

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő