www.cvonline.hu

Komissiózó

  • A hirdetés 912 napja lejárt

Komissiózó munkatársat  keresünk alsónémedi munkavégzésre azonnali kezdéssel!

Élelmiszerkereskedelemmel foglalkozó partnerünk számára keresünk

Komissiózó

munkatársakat

Feladatok:

  • termékek összekészítése
  • megrendelések összeállítása
  • esetenként leltárazás

Elvárások:

  • minimum alapfokú végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány igénylésének lehetősége/megléte
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • fegyelmezettség, pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Szerződéses buszjárat Budapest Népliget és a Logisztikai Központ, valamint Dabas-Inárcs-Ócsa települések és a Logisztikai Központ között
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: hétfőtől péntekig 1 műszakban 6.20-16:20

Munkabér: versenyképes alapbér+teljesítménybér

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, az alábbi e-mail címre várjuk önéletrajzát.

Jelentkezésének tárgyában kérjük, tüntesse fel: Komissiózó-Alsónémedi

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő