www.cvonline.hu

Komissiozó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.07.23.
Jelentkezési határidő: 2014.11.21.
Hirdetés azonosító: 856564

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Komissiozó
Munkavégzés helye: 2360 Gyál, Bem József u. 28.
Főbb feladatok: Gondoskodik az áru szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatásáról és elhelyezéséről.
Betartja a feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályokat, előírásokat és munkafolyamatokat, munkáját hatékonyan végzi.
A raktárteret rendben és tisztán tartja.
Munkakör betöltésének feltételei: általános iskolai végzettség,
erkölcsi bizonyítvány,
fizikai és egészségügyi alkalmasság,
készség a csapatmunkára,
vevőközpontú szemlélet.
Szükséges végzettség: általános iskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: középiskolai végzettség,
logisztikai, vagy áruforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat,
targoncavezetői engedély.