www.cvonline.hu

Komissiózó

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1228501
lejárt

Autóipari termékeket és kézi szerszámokat gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat komissiózó pozícióba.

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem, órabéralapú fizetés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dolgozói kedvezmények városszerte
  • Kiegészítő juttatások (pl. Erzsébet utalvány)
  • Kiszámítható munkarend
  • Ingyenes céges buszjáratok (település lista lent)
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítás, fejlődési, tanulási lehetőség

Feladatok:

  • Szállítmányok átvétele, pakolása, összeválogatása
  • Raktári feladatok ellátása
  • Anyagmozgatás
  • Csomagolás

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Csapatmunka
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Monotonitás tűrés
  • Felelősségteljes munkavégzés

Link megjelenítéseszemélyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 46 757 152 telefonszámon vagy E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Deresk, Lévárt, Harkács (Gömörfalva), Lőkös, Otrokocs, Zsór, Kisbeje, Oldalfalva, Sajógömör, Sajószárnya (Starna), Tornalja, Kerepec, Kövecsecs, Recske, Sajószentkirály, Abafala, Serényfalva, Kelemér, Szuhafő, Zádorfalva, Alsószuha, Dövény, Jákfalva, Felsőnyárád, Kurityán, Szuhakálló, Múcsony, Sáta, Csokvaomány, Lénárddaróc, Nekézseny, Dédestapolcsány, Mályinka, Tardona, Mezőkövesd , Mezőnyárád, Tibolddaróc, Bükkábrány, Sály, Vatta, Emőd, Szentistván, Mezőkeresztes, Mezőnyárád, Mezőnagymihály, Gelej, Mezőcsát, Igrici, Tiszafüred, Egyek-Félhalom, Egyek, Egyek-Telekháza, Tiszacsege, Újszentmargita, Folyás, Polgár, Tiszaújváros , Sajószöged, Nagycsécs, Felsőtelekes, Rudabánya, Ormosbánya, Izsófalva, Rudolftelep, Varbó, Barossakna-telep, Parasznya, Radostyán, Kondó, Sajólászlófalva, Sajókápolna, Újbánya-telep, Gönc, Göncruszka, Vilmány, Vizsoly, Korlát, Fony, Hernádcéce elág, Boldogkőváralja, Boldogkőújfalu, Abaújkér, Gibárt, Encs, Forró, Csobád, Halmaj, Aszaló, Ináncs, Hidasnémeti, Hernádvécse , Novajidrány  , Szalaszend, Mérai elágazás, Szinpetri, Szin, Perkupa, Szalonna, Szendrő, Szuhogy, Szendrőlád, Balajt , Csobaj, Taktabáj, Prügy, Tarcal, Szerencs, Bekecs elág, Hídvégardó, Rakaca, Szászfa, Krasznokvajda, Felsőgagy, Baktakék, Beret, Detek, Rásonysápberencs, Léh, Kázsmárk, Ózd, Sajópüspöki, Bánréve, Putnok, Dubicsány, Vadna, Sajóivánka