Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Komissiózó

  • Frissítve 10 napja

A PNH Kft családi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, prémium termékeket gyártó fémipari cég, amely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
Akit csapatunk erősítésére keresünk:

Komissiózó

Feladatok:

  • Termelési igények kielégítése - a termelés részéről felmerült eszközigények összekészítése
  • Kötőelemek összekészítése - megadott listák alapján

Elvárások:

  • 8 általános osztály elvégzése
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkvégzés és Csapatmunkábn való részvétel
  • Rugalmasság
  • Legalább alap szintű számítógépes imeret
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár, Petőfi S.u. 81

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Vasvár, Petőfi S.u. 81
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Vasvár