www.cvonline.hu

Komissiózó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.29.
Hirdetés azonosító: 1095569

Élelmiszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • A csomagoló üzemből érkező késztermékek összekészítése a vevői rendeléseknek megfelelően (komissiós listának megfelelően), raklapok és kartonok feliratozása
  • Hibás csomagok kiszűrése
  • Egyéb feladatok (öntetezés, címkézés, palettázóból raklapmozgatás) elvégzése
  • Mechanikus rágcsáló csapdák napi ellenőrzése, rágcsáló ellenőrző lap vezetése
  • Elektromos targonca előírásszerű működtetése
  • A termelésközi takarítási munkák elvégzése
  • A műszakvezetői utasítások betartása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Komissiózásban, raktározásban, árukiadásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Monotónia tűrés, önálló munkavégzés, jó számolási készség, jó fizikum
  • Hűtött munkaterület (2-3 fok)

Juttatások:
  • Fix bérezés+műszakpótlék+csafeteria

Előnyök:
  • Targoncavezetői engedély

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Gyál