www.cvonline.hu

Komissiózó

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1078464
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal miskolci partnercégünk részére keresünk Komissiózót, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Szállítmányok átvétele, pakolása, összeválogatása
  • Raktári feladatok ellátása
  • Anyagmozgatás
  • Csomagolás

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Csapatmunka
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Monotonitás tűrés
  • Felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Órabér alapú fizetés
  • Cafetéria
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dolgozói kedvezmények városszerte.

Várjuk jelentkezését honlapunkon történő Link megjelenítése útján.