www.cvonline.hu

Komissiózó

  • A hirdetés 327 napja lejárt

Komissiózó

Feladatok:

  • a logisztikai központ áruösszekészítési osztályán, áru összekészítési feladatok ellátása a friss illetve szárazáru raktár területén,
  • a raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel.

Elvárásaink:

  • fizikai terhelhetőség,
  • délutános/illetve több műszak vállalása,
  • hétvégi műszak vállalása,
  • megbízhatóság, pontosság.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál,
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör,
  • versenyképes jövedelem,
  • próbaidő letelte után OKJ-s targoncavezetői tanfolyam,
  • dolgozói buszjárat,
  • Erzsébet-utalvány.

A munkavégzés helye:

  • Alsónémedi logisztikai központ.

Ingyenes dolgozói buszjáratok:

Budapest Határ út,
Monor - Péteri - Üllő - Gyál,
Pécel - Budapest, XVII. kerület - Maglód,
Táborfalva - Pusztavacs - Örkény - Dabas,
Bugyi - Alsónémedi,
Hernád - Újhartyán - Kakucs - Inárcs - Ócsa,
Kiskunlacháza - Áporka - Dunavarsány - Dunaharaszti - Szigethalom.

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, rögzítse jelentkezését az alábbi felületen, vagy küldje el a következő címek egyikére:

Kerekes-Péntek Dóra
HR koordinátor
E-mail cím megjelenítése
2351 Alsónémedi, Északi Vállalkozói Terület, 5. sz. főút 21. km. Pf.: 12.
Fax: +36 29 339 210

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő