www.cvonline.hu

Komissiózó

  • A hirdetés 654 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Komissiózó

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Tevékenységi kör: Autóipari termékek raktározása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • Raktározásban, áru összekészítésben szerzett tapasztalat

  • Jó kézügyesség, pontos, precíz munkavégzés

  • Nagy terhelhetőség,

  • Monotónia-tűrés, rugalmasság

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Utazási hajlandóság

Feladatok:

  • Áru összekészítése, pack-lista alapján azok előkészítése

  • Raktár rendjének biztosítása

  • Göngyölegválogatás

  • Göngyölegtisztítás

  • Vezető utasításainak végrehajtása

Előny:

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014