www.cvonline.hu

Komissiózó

  • A hirdetés 392 napja lejárt

Keressük leendő munkatársunkat Magyarország egyik vezető, folyamatosan bővülő diszkontláncához az alábbi pozícióba:

Komissiózó
(BUD393)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Áru összekészítési feladatok ellátása
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség és jó állóképesség
  • Megbízhatóság, pontosság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Alsónémedi
  • Kétműszakos munkarend
  • Cafeteria
  • Próbaidő letelte után OKJ-s targoncavezetői tanfolyam
  • Munkába járás több településről ingyenes céges busszal biztosított!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Egyéb