www.cvonline.hu

Komissiózó

  • A hirdetés 448 napja lejárt

A világ egyik vezető logisztikai szolgáltatójához keresünk Pátyra munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Komissiózó

(BUD435)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Árukigyűjtési feladatok elvégzése
  • Ellenőrzött kimenő áruk szállításra való felkészítése (csomagolás)
  • Raktári anyagmozgatás képesítésének megfelelő eszközökkel
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentumok megfelelő, pontos vezetése,kezelése
  • Részvétel készletmegállapító leltárakban
  • Anyagmozgató géppel végzett munka esetén a munkagép működőképességének ellenőrzése, a gépnapló kitöltése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Páty
  • Munkarend: 2 műszak
  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Egyéb