www.cvonline.hu

Komissiózó Törökbálint

  • A hirdetés 279 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Komissiózó

A leendő munkatárs feladatai:

  • Termékek betárolása
  • Áruátvétel-és kiadásban való részvétel
  • Raktári rend biztosítása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Törökbálint
  • Műszakrend: Három műszak

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés, műszakpótlék, prémium

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban érdeklődni a 20/284 4461-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória Egyéb