Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Komissiózó, revizor

PROHUMAN
 
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1038555

Logisztikai partnerünk részére keresünk munkatársakat miskolci munkahelyre!
Feladatok:

  • Dobozolás,
  • Anyagmozgatás,
  • Cimkézés.

Elvárások:
  • Jó fizikum,
  • Megbízhatóság,
  • Önállóság,
  • Precíz munkavégzés.

Juttatások:
  • Modern munkakörnyezet,

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Jelentkezés módja:
  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.


Egyéb hasonló állások Önnek
Pincér

Hernádvölgyi Építő, Szolg.és Ker. Kft

ARANYGOMBOS FOGADÓ Pincér munkatársat keres ...
Telkibánya


GYSE mosó munkatársat keresünk a XXIII. kerületbe

Work Force Kft.

Ügyfelünk a Knorr-Bremse Hungária Kft. budapest...
Magyarország


Gyorséttermi dolgozó Budapest X. kerület és M0-ás Szigetszentmiklósi lehajtó

Work Force Kft.

Budapesten a X. kerületbe és M0 Szigetszentmikl...
Magyarország