www.cvonline.hu
Komissiózó (Referenciaszám: PJ4469)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.11.12.
Hirdetés azonosító: 1039656
lejárt

Nemzetközi logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe

KOMISSIÓZÓ

Feladatok:
- Megrendelések folyamatos figyelése, probléma esetén a felettes azonnali értesítése.
- A komissiózandó alkatrészek előírt anyagtartóba történő gyűjtése.
- A komissiózás során a sérült anyagok kiszűrése, a tevékenységi leírásban szereplő folyamat kivitelezése.
- A szükséges dokumentumok csatolása a komissiózott alkatrészekhez.
- Szükség esetén kézi anyagmozgató eszköz használata anyagmozgatásnál a műszaki és munkavédelmi előírásoknak megfelelően.
- A munkavégzéshez használt eszközök (pl. anyagtartó) műszak elején történő átvizsgálása, észlelt sérülések jelentése a munkahelyi vezetőnek.

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Több műszakos munkarend vállalása
- Erkölcsi bizonyítvány

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Széleskörű juttatási csomag
- Műszakpótlék
- Munkába járás biztosítása vállalati buszjáratokkal

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.