www.cvonline.hu

Komissiózó-raktáros

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 974099

Komissiózó-raktáros munkatársat Debrecenbe.
Feladatok:

  • árumozgatással kapcsolatos feladatok (ki és betárolás),
  • pontos áruraktározás, FIFO,
  • komissiózás, áru összekészítés,
  • kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése (revizor),
  • göngyöleg kezelés,
  • leltározás,
  • targonca műszaki állapotának ellenőrzése, (gépkönyv vezetése).

Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • Targoncavezetői jogosítvány (Gyalogkíséretű, Vezetőüléses, Vezetőállásos targonca),
  • raktározási, leltározási területen szerzett tapasztalat,
  • pontos, megbízható munkavégzés,
  • jó fizikai állóképesség.

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • többéves hasonló területen szerzett tapasztalat.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció és fizetési igény megjelölésével.