www.cvonline.hu

Komissiózó raktáros

  • A hirdetés 4 napja lejárt

A Catone cégcsoportot 1975-ben alapították Olaszországban. A Catone Kft. a Catone csoport tagja, 1994 óta a magyar piacon meghatározó szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások területén. Cégünk komissiózó raktáros munkakörbe keres munkatársakat hosszútávú munkalehetőséget, kiemelkedő fizetést, biztos hátteret ajánlva.
Komissiózó raktáros munkakör betöltésére.

Feladatai (+5 Celsius és -25 Celsius fokban):

  • rendelések összekészítése
  • az összeállított áruk csomagolása, egységrakományok képzése;
  • kézi és emelőgépes árumozgatás;
  • tárhelyek áruval való feltöltése;
  • raktárrend folyamatos fenntartása;
  • leltárakban való aktív részvétel.

Elvárásunk:

  • vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű targoncás jogosítvány (OKJ-s végzettség és hatósági vizsga);
  • targonca vezetésében szerzett tapasztalat;
  • alapfokú számítógépes ismeretek;
  • nagyfokú terhelhetőség
  • megbízható, önálló munkavégzés;
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit ajánlunk:

  • azonnali munkakezdés;
  • versenyképes, kiváló javadalmazás teljesítmény alapon;
  • nettó 220 000 -300 000 Ft/hónap;
  • béren kívüli juttatás, étkezési utalvány 4 500 Ft/hónap;
  • stabil munkahely;
  • alkalmazotti munkaviszony;

Előny:

  • hűtőraktári területen szerzett tapasztalat;

Várjuk azon jelentkezőket, akik:

  • minimum szakmunkás végzettséggel rendelkeznek;
  • terhelhetők, rugalmasak, pontosak;
  • hosszú távra terveznek;
  • csapatmunkára való képességgel rendelkeznek;

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű