www.cvonline.hu

Komissiózó- raktáros

  • A hirdetés 411 napja lejárt

Hétforrás Zrt.

A HÉTFORRÁS Zrt. élelmiszer és vegyi áruk kis- és nagykereskedelmével foglalkozó vállalat. Mint nagykereskedelmi cég az ország öt megyéjében (Győr-Moson-Sopron, Komárom, Vas, Zala, Veszprém megye) lát el üzleteteket ezekkel a termékekkel a szombathelyi központi raktárából.
Magyar tulajdonú munkáltatóként felelősséggel tartozunk a kollégainkért, ennek érdekében mindent megteszünk, hogy a nálunk dolgozó munkatársainknak stabil, hosszú távú munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk.

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok a   raktár irányítási rendszer használatával,
  • vonalkód leolvasó rendszer használata
  • áruk védelme,
  • tájékoztatási kötelezettség a vezetők felé: közeli lejárat, selejtáru esetén
  • Az élelmiszerek forgalomba hozatalára vonatkozó különleges követelmények betartása,
  • HACCP (élelmiszerbiztonsági) rendszer alkalmazása, a kiadott feladatok betartása,
  • a raktárház külső, belső környezetének tisztántartása,
  • munkafegyelem, tűz, munkavédelmi és rendészeti előírások betartása.

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • 1 műszakos munkarend vállalása,
  • OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • komissiózási, raktárosi munkatapasztalat,

Amit ajánlunk:

  • stabil, hosszútávon biztos munkahely
  • alapbér + pótlékok + juttatások
  • teljesítmény bónusz
  • utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye: Szombathely
Jelentkezési e-mail cím: Fényképes önéletrajzokat és jelentkezéseket az alábbi e-mail címre kérjük,   munkavégzési hely megjelölésével.

Helyek Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő