www.cvonline.hu

Komissiózó, operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 979027

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • áru összekészítése, áru mozgatása kézi békával
  • rakodás, komissiózás, csomagolás, RF szkenner használata
  • termékek fizikai mozgatása
  • adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások:
  • fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság
  • 2 műszakos munkarend vállalása: 6:00-14:30 és 14:30-23:00

Juttatások:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével.

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós