www.cvonline.hu

Komissiózó; Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1087504

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba: Azonnali munkakezdés
Feladatok:
  • Áru összekészítése, áru mozgatása kézi békával
  • Rakodási, komissiózási, csomagolási feladatok ellátása
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Raktári operációban szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Magas emelésű targoncával végzett munkatapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy érdeklődjön a +36 20 500 9889-as telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest