www.cvonline.hu

Komissiózó - Németország

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1042086

Észak-Németország egyik legnagyobb mezőgazdasági gépalkatrész beszállító vállalatához keresünk KOMISSIÓZÓ munkatársakat mihamarabbi kezdéssel.

Feladatok:

- mezőgazdasági gép részeinek komissiózása kézi szkennerrel
- csomagolás
- áru előkészítése a szállításra

Elvárások:

- hajlandóság 12:00-21:00 közötti munkavégzésre
- megbízhatóság
- jogosítvány és saját autó előny
- középszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- hosszútávú munkalehetőség, biztos jövedelem
- továbbképzések és fejlődési lehetőségek
- bruttó 8,80 EUR/óra bérezés
- kezdő lakhatási támogatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján