www.cvonline.hu

Komissiózó munkakör

  • A hirdetés 279 napja lejárt

Munkát keres? Rendelkezik targoncás bizonyítvánnyal és raktáros tapasztalattal? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen autóipai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz, Győrbe, Komissiózó pozícióba.

Komissiózó

Munkavégzés helye: Győr

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Az alaktrészek szétvállogatása
  • Átcsomagolás, válogatás
  • Sérült anyagok kiszűrése
  • Rábizott eszközök tisztán tartása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó állóképesség

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapfizetés, műszakpótlékok, mozgóbér
  • Cafeteria juttatás választható elemekből
  • Műszakrend: 3 műszakos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy küldje el e-mail címét és nevét és a pozíció megjelölését a 0620/344-9448 telefonszámra.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014