www.cvonline.hu

Komissiózó - Karcag

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Feladatok:

  • a raktárba érkezett áruk mozgatása, összekészítése,
  • a munkaterület tisztán tartása műszak alatt és végén.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • elektromos, magasemelésű targoncajogosítvány előny.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál.

Munkavégzés helye:

  • KARCAGI logisztikai központ (Karcagról, Bucsáról Püspökladányból, Kunmadarasról és Püspökladányból ingyenes buszjárattal).

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, rögzítse jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Békés
Hajdú-Bihar
Pest
Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő