www.cvonline.hu

Komissiózó - Győr

  • A hirdetés 344 napja lejárt

Munkát keres? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen partnercégünkhöz, Győrbe Komissiózó pozícióba.

Komissiózó

Leendő munkatársunk feladatai:

- autó alkatrészek kézi anyagmozgatása, összekészítése a kiszállításra
- kézi scanner használata
- a munkaeszközök és a munkaterület tisztán tartása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

- általános iskolai végzettség
- megbízhatóság, elkötelezettség
- többműszakos munkarend vállalása
- jó állóképesség
- gyorsas, precíz munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

- hosszútvávú, stabil munkalehetőség
- cafeteria, mozgóbér
- szakmai fejlődési lehetőség
- utazási költégtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy küldje el e-mail címét és nevét és a pozíció megjelölését a 0620/5094636 telefonszámra.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014