www.cvonline.hu

Komissiózó - Győr (Referenciaszám: OE-1519)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2016.06.03.
Hirdetés azonosító: 1044186

Feladatok:

·         Áru összekészítés

·         Csomagolás

Elvárások:

·         Műszakos munkarend vállalása

·         Pontosság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

·         Azonnali munkába állási lehetőség

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Teljes munkaidős munkaviszony

·         Kiemelt bérezés, valamint széleskörű béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye: Győr, Ipari Park

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. logisztikai Partnercége számára keres komissiózó munkakörre munkavállalókat győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1519-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő