www.cvonline.hu

Komissiózó - Debrecen

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1005170

Feladatok:

  • árumozgatással kapcsolatos feladatok (ki és betárolás),
  • pontos áruraktározás, FIFO,
  • komissiózás, áru összekészítés,
  • kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése (revizor),
  • göngyöleg kezelés,
  • leltározás.

Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • raktározási, leltározási területen szerzett tapasztalat,
  • pontos, megbízható munkavégzés,

Juttatások:

Előnyök:
  • jó fizikai állóképesség,
  • kétműszakos munkarend vállalása (6-14h, 14-22h).
  • bejegyzés nélküli erkölcsi bizonyítvány,
  • azonnali munkakezdés.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Debrecen