www.cvonline.hu

Komissiózó (BUD 121)

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Szállítással foglalkozó multinacionális partnerünk lelkes, jó hangulatú, fiatalos csapatába keresünk dolgozni vágyó, megbízható munkatársakat az alábbi pozícióba:

Komissiózó

(BUD 121)

Feladatok:

  • Termékek betárolása, áru összekészítés
  • Áruátvétel-és kiadásban való részvétel
  • Kézi anyagmozgatás
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély (3312)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Cegléd irányából céges busz biztosított!
  • Műszakrend: Három műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Pályakezdők és megváltozott munkaképességű jelöltek jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő