www.cvonline.hu

Komissiózó / Áruösszeszedő

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Egy 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, élelmiszer-disztribúcióval foglalkozó, családi cég keres komissiózót az M0-s Nagytarcsa melletti szakaszán lévő raktárába.

Feladatok:

  • Komissiózás
  • Áruösszeszedés
  • Targonca- és jetvezetés

Elvárások:

  • Tapasztalat tolóoszlopos targoncával

Amit kínálunk:

  • modern környezet
  • SAP rendszerű árukövetés
  • jogkövető, korrekt cégfilozófia
  • stabilitás
  • rendszeres céges buszjárat Budapestre

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát e-mailben a fizetési igénye megjelölésével. Ha egyéb információra lenne szüksége cégünkről, vagy az állásról, akkor keresse fel honlapunkat (Link megjelenítése), vagy hívjon bizalommal (+36 30 3118613).