www.cvonline.hu

Komissiozó (Áruelosztó)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1086678

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Komissiozó (Áruelosztó)
Munkavégzés helye: 2360 Gyál, Bem József u. 28.
Bevezetés: Ingyenes dolgozói buszjáratok az alábbi településekről:

Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Bénye, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Dömsöd, Dunaharaszti, Felsőpakony, Gomba, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Kakucs, Káva, Kunadacs, Kunszentmiklós, Monor, Monorierdő, Ócsa, Örkény, Pánd, Pilis, Táborfalva, Taksony, Tápióbicske, Tass, Tatárszentgyörgy, Újhartyán, Üllő, Vecsés
Feladatok: - Az áru szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatása és elhelyezése
- Vonalkód-leolvasóval történő áruelosztás
- Raklap mozgatása kézi hidraulikus emelő (béka) segítségével
- Áruáthelyezés rolli-kocsiba, raklapokra
- Raktártér rendben és tisztán tartása
Amit nyújtunk: - Kiszámítható, biztos jövedelem
- 7. hónaptól automatikus béremelés - ezzel köszönjük meg addigi munkád!
- Ingyenes buszjárat több településről (részletes településlista feljebb)
- Juttatások (teljes munkaidőben, próbaidő - jellemzően 3 hónap - lejárta után):
- nettó 12.000 Ft értékű választható csomag havonta (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
- 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után
- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Gondos beillesztés és betanítás
- Törvényesen és pontosan elszámolt és kifizetett pótlékok
- Megbízható munkaügyi folyamatok
Amit kérünk: - 8 általános iskolai végzettség,
- Jó fizikai teherbíró-képesség
- A munkavégzés 1 és 12 Celsius fokos helyiségekben történik
- Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány,
- Több műszakos munkarend vállalása
- Csapatmunka

Előnyként értékeljük, ha: - Középiskolai végzettség,
- Logisztikai, vagy áruforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat,
- Targoncavezetői engedély (3324 vezetőüléses / 3312 gyalogkíséretű)
Szükséges végzettség: általános iskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Középiskolai végzettség,