www.cvonline.hu

Komissiózó-árú összekészítő

  • A hirdetés 20 napja lejárt

Nemzetközi diszkontáruház-lánccal rendelkező partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Megadott kiszedési lista alapján megadott mennyiségű áru összekészítése;
  • Anyagmozgatás kézi erővel;
  • A tárolt áruk szakszerű kezelése, mozgatása;
  • A kiszállításra kerülő tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése;
Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
Juttatások:
  • Átlagosan bruttó 195975 - 261 300 Ft közötti bérezés + cafeteria
  • Targoncavezetői jogosítvány megszerzésének támogatása
  • Utazási támogatás
  • 1 műszakos munkarend, amely választható: napi 6 óra (12:00-18:30) vagy napi 8 óra (12:00 -20:30)
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helyszíne: Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát vagy elérhetőségét az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével, vagy hívja a +3620/269-6319-es telefonszámot.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka