www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1072826
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a professzionális tisztítóberendezések első számú szállítója, 100%-ban dán tulajdonú nemzetközi cég. A magyarországi bővülésnek köszönhetően szigetszentmiklósi telephelyükre a következő munkakörbe keresünk kollégákat:

KOMISSIÓZÓ

Leendő munkatársunk feladatai:
  • Késztermék összeszereléshez szükséges alapanyag komissiózása
  • Árumozgások konfirmálása vezeték nélküli vonalkód olvasó segítségével
  • Egyéb raktári, anyagmozgatási feladatok ellátása
  • A raktári rend fenntartása
Amit a leendő munkatárstól elvárunk:
  • Érvényes vezetőállásos (3313) és gyalogkíséretű (3312) targoncavezetői engedély
  • Két műszak vállalása
Előny:
  • Érvényes vezetőüléses (3324) targoncavezetői engedély
  • Komissiózási területen szerzett tapasztalat
Amit a leendő munkatársunknak nyújtunk:
  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Étkezési utalvány
  • Bérlettérítés
  • Ingyenes wellness és edzőterem használat
  • Minden héten gyümölcsnap
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest