www.cvonline.hu

Komissiózási csoportvezető

  • A hirdetés 911 napja lejárt

A Libri Könyvkereskedelmi Kft. munkatársat keres

munkakörbe

Főbb feladatok, felelősségi körök

  • 36 fős komissiózási csoport irányítása és motiválása
  • a bolti és online rendelések komissiózásának irányítása és ellenőrzése
  • a boltokból érkező visszáruk átvételének és raktárba tárolásának ütemezése és ellenőrzése
  • a kiadói visszáruk komissiózásának határidőre való elkészültének megszervezése és ellenőrzése
  • raktárközi anyagmozgatások koordinálása, raktári rend betartása és folyamatos optimalizálása
  • éves leltárban való aktív részvétel

Elvárások az új munkatárssal szemben

  • középfokú végzettség
  • 1-2 éves raktározási tapasztalat
  • csoportok irányításában szerzett gyakorlat
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • jó szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

További előnyt jelent

  • targoncavezető képesítés
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • modern technológiai környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dolgozói juttatási csomag

Kezdés várható időpontja: 2015. június

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Kondorosi út 3.

Jelentkezni lehet a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő