www.cvonline.hu

KOMAX specialist

  • A hirdetés 508 napja lejárt

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

KOMAX specialist / KOMAX specialist

Feladatok:

  • Azonosítja és elemzi a KOMAX berendezések és egyéb villamos gépek, rendszerek meghibásodásának okait, és elhárítja ezeket a hibákat,
  • megelőző karbantartási feladatokat végez,
  • javítja és fejleszti a termelő berendezéseket és folyamatokat,
  • támogatja az üzem különböző termelési egységeit a műszaki előírások és minőségi elvárások megvalósulásának érdekében,
  • javaslatot tesz a szükséges pótalkatrészek beszerzésére,
  • elvégzi a szükséges feladatok dokumentálását
  • betartja a karbantartási és gyártói utasításokat, jelenti a nem biztonságos munkafeltételeket, állapotot.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség gépipari, villamosipari, elektronikai vagy műszerész területen,
  • min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • min. alapfokú angol vagy német nyelvismeret,
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • precizitás, terhelhetőség, csapatmunka.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kiséretében juttassa el Maton Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Takata Safety Systems Hungary Kft. Takata út 1.
3515 Miskolc (Hungary)

http://Link megjelenítése ● http://Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol