www.cvonline.hu

Komárom - számlavezető munkatárs

  • A hirdetés 397 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Komáromi Fiók

számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

napi 7 óra munkaidőben

Feladatok:

·         banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése

·         készpénz- és számlaforgalom bonyolítása

·         számlavezetési feladatok ellátása

Elvárások:

·         legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség

·      államilag elismert alapfokú angol vagy német nyelvvizsga

·         felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·         gyors munkavégzés

·         üzleti, értékesítés orientált szemlélet

·         dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság

·         jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség

Előny:

·      pénzkezelési és értékesítési tapasztalat

·      bankszakmai ismeretek

·      valuta-pénztárosi vizsga vagy/és gyakorlat

·      telefonos kihívási tapasztalat

Jelentkezési határidő:  2016. április 25. (Link megjelenítése)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód: ÉDR20160419-1

Helyek Komárom
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar