www.cvonline.hu

Költségmérnök

  • A hirdetés 72 napja lejárt
Czibi Zsolt, NC programozó. 2012 óta dolgozik a Diehl Aircabin Hungary Kft-nél.

A Hagyományból: Jövőt!

Mi, a Diehl-csoport – mint családi vállalkozás – a jövőért tevékenykedünk. A világszerte foglalkoztatott 16.000 alkalmazottunkkal a holnap technológiáját alakítjuk. A Diehl Aerosystems a konszern részeként a légiközlekedési iparban a pilótafülke- és kabinfelszerelések nemzetközi viszonylatban is legnagyobb és legjobb nevű beszállítói közé tartozik. A következő tevékenységekre keresünk Téged:

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • termelési tervek analizálása és értékelése
  • költség megtakarítás lehetőségének biztosítása belsőleg és külsőleg
  • gyártási folyamatok költséghatékonyságának elemzése, értékelése

Amit kérünk Tőled:

  • felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • műszakirajz-olvasási képesség
  • DFMA/SAP/ZAMIZ/3D Viewer rendszerek ismerete
  • magabiztos német nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • németországi betanulás (4-8 hét) vállalása

Amiért minket válassz:

  • fejlődési lehetőség egy különleges iparágban
  • izgalmas kihívások
  • dinamikus fejlődés
  • versenyképes juttatás

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a pozíció által támasztott elvárásoknak és szívesen kipróbálnád magad egy új területen, valamint szakmailag is továbbfejlődnél, akkor nincs más dolgod, mint eljuttatni a német és magyar nyelvű pályázatodat!

Diehl Aircabin Hungary Kft.
Czipa Krisztina
4300 Nyírbátor, Ipari Park utca 9.

Helyek Nyírbátor
Kategória Gyártás / Termelés > Termeléselemző
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német