www.cvonline.hu

Költséggazdálkodási Supervisor Helyettes

  • A hirdetés 324 napja lejárt

PCE Paragon Solutions Kft. – CNSBG

Foxconn is establishing a demand fulfillment operation for a leading supplier of communication equipment for mobile networks. Foxconn has chosen to locate this business at our Komarom Facility in Hungary where we will fulfill orders for the European, Middle East and African Markets. We fully expect this business to provide considerable growth opportunities in the future.

If you are ambitious, with can-do attitude, then you should join our fast growing,
dynamic and multi-cultural company.
Currently, there are immediate openings for

CM deputy Supervisor (Költséggazdálkodási Supervisor helyettes)

komáromi munkavégzési helyszínnel

Feladatok:

  • KPI riport készítése
  • Anyagok mozgásának figyelése SAP-ban
  • Negyedéves leltár szervezése
  • Költségcsökkentési terv készítése
  • SI anyagok napi ellenőrzése

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP ismeret (főként MM és CO modul)
  • Microsoft excel ismeretek (Pivot, vlookup)
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkahelyi légkör és jó munkakörülmények
  • Tanulási és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát (angol és magyar nyelven) a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre.

Cím: 2900 Komárom, Bánki Donát utca 1.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő