www.cvonline.hu

Költségelemző

  • A hirdetés 672 napja lejárt

A Jabil Circuit (Link megjelenítése) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba

KÖLTSÉGELEMZŐ

munkakörbe keresünk új munkatársat

Feladata:

  • Zárási feladatok elvégzése:
    • hó végi készlet átértékelés elvégzése és elemzése,
    • áthúzódó értékesítések megfelelő kezelése,
    • vevő által finanszírozott beruházások nyomon követése,
    • nyitott megrendelések hó végi kezelése,
    • elfekvő készletek nyomon követése,
    • költségallokációk kezelése és nyomon követése,
    • zárási riportok elkészítése és elemzése,
    • hó végi elhatárolások kezelése,
    • eredményt érintő korrekciók elkészítése és nyomon követése,
    • terv-tényadatok elemzése,
    • margin analízis,
    • kárigénnyel kapcsolatos összesítés elkészítése,
    • bérszámfejtési allokációk nyomon követése,
  • részvétel a negyedéves eredményterv elkészítésében:
    • hisztorikus pénzügyi adatok biztosítása az eredményterv elkészítéséhez,
    • tárgyi eszközök aktiválásának tervezése,
    • létszámtervezéshez adatszolgáltatás,
    • különféle ráta kalkulációk a tervezéshez,
  • társszervezetekkel történő együttműködés és pénzügyi támogatás,
  • gazdasági adatok ellenőrzése és elemzése,
  • jelentések elkészítése:
    • havi, negyedéves és éves jelentések elkészítése és elemzése,
  • külső és belső adatszolgáltatás készítése.

Elvárásaink:

  • Közgazdasági diploma,
  • termelő vállalatnál, kontrolling területen szerzett min. 1 éves gyakorlat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • SAP ismeret,
  • rendszerszemlélet,
  • jó problémamegoldó és együttműködési képesség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése-ra vagy az az alábbi linkre kattintva:

Link megjelenítése=