www.cvonline.hu

Költségelemző

  • A hirdetés 843 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Feladatok:

  • A beszerzett anyagok, alkatrészek és részegységek gyártási költségeinek folyamatos elemzése, a lehető legnagyobb átláthatóság elérése céljából a Total Cost of Ownership (teljes bekerülési és üzemeltetési költség) szemléletű beszerzés támogatásához.
  • A célárak önálló kalkulációja a költségcsökkentési potenciálok feltárása érdekében.
  • Tanácsadás projektbeszerzők és árucsoport beszerzők számára a célárak kialakításához.
  • Gazdaságossági számítások elvégzése a Make-or-Buy (gyártani vagy beszerezni) döntések megalapozásásához.
  • Felelősség a költségelemzéshez alkalmazott eszközökért és azok folyamatos továbbfejlesztéséért.
  • A gyártási és ahhoz kapcsolódó folyamatok költségelemzésének beszállítóknál történő elvégzése.

Elvárások:

  • Beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség (főiskolai vagy egyetemi)
  • Fémmegmunkálási technológiák területén szerzett tapasztalat
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Tárgyalóképes angol / német nyelvtudás

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol és/vagy német nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol